У Сумах заклали фундамент нового заводу

На промисловому майданчику групи компаній “Технологія” заклали фундамент нового заводу коркувальних засобів і поліграфічних виробів. Вартість об’єкту – 115 мільйонів гривень.

Цех потужністю у 3,5 мільйонів тонн готової продукції на рік (вироби для харчової та фармацевтичної промисловості), планується повністю забезпечити сучасним технологічним обладнанням, яке дозволятиме випускати потрібні обсяги продукції та створити більше 200 робочих місць.

Загальна площа забудови складає майже 12 тисяч м.кв. Будівництво цеху планується виконувати відповідно до сучасних вимог стандартів виробництва і закінчити у 2019 році.

Під час символічного закладення фундаменту, керівники області, міста, підприємства, кинули у котлован монети, який потім робочі залили бетоном.

Голова обласної ради Володимир Токар наголосив під час спілкування, що коли в області розвивається промисловість і підприємництво, це, в першу чергу, – не лише значні надходження до місцевих бюджетів, а й нові робочі місця, зарплати, інфраструктура. Відповідно, жителі області залишаються вдома, а не їдуть працювати за кордон.

Фото Сумська ОДА

“За оцінками експертів, Сумщина посідає перші місця в організації умов для бізнесу – зазначив голова ОДА Микола Клочко. – Кожна інвестиційна копійка, яка заходить на територію області, збільшує нашу економічну потужність”.

У 2016 році суб’єктами господарювання усіх форм власності у розвиток Сумщини було інвестовано близько 5,5 мільярда гривень.

Джерело :

Сумська ОДА

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: