Масштабне будівництво Бескидського тунелю завершено

Про це на своїй сторінці у Фейсбук 4 жовтня повідомила компанія Construction Association Interbudmontazh.

“Будівництво Бескидського тунелю завершено. Тепер це наша історія, досвід і предмет професійної гордості. Вітаємо колеги!” – йдеться у повідомленні.

У будівництві було задіяно близько 300 робітників. Це фахові спеціалісти та місцеві жителі, більшість з яких проживають у гуртожитку на базі об’єкту, де їм забезпечені всі умови для комфортного проживання і відпочинку.

Пропускна здатність тунелю збільшиться з 47 до 100 пар поїздів на добу. Звісно, збільшиться і швидкість проходження потягу — з 15-40 до 60-70 км/год.

Бескидський тунель розташований між станціями Бескид і Скотарське Мукачівської дистанції Львівської залізниці. Цей тунель довжиною понад 1,7 км проходить крізь гору на висоті 781- 807 метрів над рівнем моря, а шар породи над ним сягає 182 метрів.

У новому тунель встановлюють сучасні прилади робочого й аварійного освітлення, вентиляція, відеонагляд, контрольні датчики визначення рівня шкідливих газів, а також буде постійний моніторинг внутрішнього стану, засобів пожежної безпеки і системи антикорозійного захисту.

За попередніми планами перший потяг поїде по новому тунелю в другому кварталі 2018 року.

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: