Назбирали сміття на дитячий майданчик

У прикарпатському селищі зробили дитячий майданчик за кошти від здачі сміття. У Більшівцях Галицького району відкрили дитячий екомайданчик. Ігровий комплекс для малечі з’явився завдяки роздільному збору відходів в селищі.

Ще у 2016 році в рамках церковної екологічної ініціативи у селищі Більшівці було встановлено 11 площадок (5-6 контейнерів) для роздільного збору ПЕТ-пляшок, паперу, картону, світлого та темного скла для того, щоб дати їм нове життя і зробити посильний внесок в екологію селища.

Від початку року було зібрано понад 5 тис. кг ПЕТ-пляшки, скла та макулатури. За виручені кошти навесні посадили плодові дерева біля школи, дитячого садочка та церкви, а зараз виготовили окремі елементи екомайданчика – карусель та гойдалку-балансир, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, пригадавши екологічну передісторію події, висловив сподівання, що цей майданчик принесе не радість дітям, але й стане для них і їх батьків доброю мотивацією, аби ще активніше долучитись до роздільного збору відходів і “більш дієво свідчити свою віру в Бога та любов до рідного краю”.

“Одним із важливих завдань дитячого майданчика, як і самого проекту роздільного сортування відходів, є показати можливості позитивних змін і вирішення наболілих проблем, зокрема, забруднення природного довкілля, жертвою якого стає сама людина”, – каже Шеремета.

В свою чергу освітлення майданчика енергією сонця має вказати на сучасні можливості більш безпечних для людини і природи відновних джерел енергії.

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: