Шафран вигідно вирощувати – один грам коштує п’ять доларів

Український фермер заробляє на найдорожчій у світі спеції, розповідає expres.ua

Олег Демченко, землероб з села Любимівка, що на Херсонщині, одним із перших зацікавився екзотичною та перспективною рослиною.

Раніше чоловік займався городиною, але нестабільні закупівельні ціни змусили шукати щось нове. Ось так і зацікався шафрановими крокусами.

“ Вони невибагливі, посухостійкі, прибуткові. Щоправда, кілограм садивного матеріалу коштує недешево – 4,5 євро. Але я вже підрахував – витрати повністю окуповуються через два роки. Першого сезону з одногектарної плантації збирають майже чотири кілограми врожаю, а в наступні – від 8 до 16. За кілограм королівської присмаки платять 1500 – 2500 євро. От і порахуйте, скільки можна заробити на одногектарній площі”.

Трохи згодом городи в селі Любимівка перетворилися на експериментальні ділянки. Ген-ген, од краю і до краю, вирощують найдорожчу в світі спецію – шафрановий крокус. Сама присмака – це не квітка, а червоні приймочки. З п’яти сотень гектарів зібрав урожайс 250 грамів. .

“Опісля висушив і все – присмака готова, – пояснює. – Її недарма називають королевою спецій: в Україні за один грам платять п’ять доларів, а на світовому ринку – вдвічі дорожче. Тож на невеличкій грядці без особливих зусиль можна заробити від 30 000 до 60 000 гривень. Хіба з картоплі матимете такий дохід? Ні”.

Фермер каже, що вирощувати шафранові крокуси неважко. Цибулинки висаджують у червні – липні, а в жовтні – листопаді з’являються квіти. Вони цвітуть лише 10 – 15 днів. Але чим швидше збереш і висушиш врожай, там кращою буде якість королівської присмаки. А відтак і ціна.

“Ми з дружиною зривали бутони крокусів вручну, – веде далі пан Демченко. – Це неважко. Двоє людей можуть зібрати врожай із площі 20 сотих гектара. У шафранових крокусах найцінніше лише червоні приймочки. Отож акуратно відокремлюємо їх і сушимо. До речі, ці квіти ростуть на одному місці до восьми років, і щосезону врожай збільшується. Уявляєте, у світі виробляють лише 300 тонн таких спецій. Переважно в Ірані та Афганістані. А тепер ось шафранові крокуси прижилися і на Херсонщині”.

Садивний матеріал брали в українсько-шведського подружжя Боденів – Йохана та Лариси. Вони першими завезли екзотичні цибулинки в Любимівку й започаткували незвичний бізнес. “Виявляється, можна менше працювати на землі, а мати більший дохід” – каже Олег Демченко.

Наразі великого попиту на королівську спецію в Україні немає. Фермер переконаний, що це – тимчасово. Селяни, відчувши заманливу перспективу, не скупляться на землю для крокусів.

“Чим більше буде пропозицій, тим швидше зростатиме попит, – підсумовує фермер. – Зрештою, продають не тільки присмаку, яка, до речі, не псується до десяти років, а й садивний матеріал. Також вигідно. Думаю, що шафранові крокуси можуть врятувати українське село від безгрошів’я. І насамкінець ще одна цифра: щоб виростити й зібрати кілограм червоних приймочок, треба затратити лише 350 трудогодин” .

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: