Український електробайк – світовий лідер по енергомісткості

Розробка українських кур’єрів наразі виставлена на платформі Kickstarter, тут вже зібрали втричі більше від запланованого. Унікальність електробайка в його батареї — її повне зарядження дозволяє проїхати 380 кілометрів без дозаправки.

“Така потужність переводить електробайки з категорії “іграшки” в категорію “реальний транспорт” — зауважив директор компанії Delfast Данило Тонкопій.

Також він розповів, що не мав наміру наново винаходити велосипед. Першопочатково його компанія працювали в галузі швидких кур’єрських доставок. Ідея полягала в тому, щоб за годину доправити замовлення з інтернет-магазину, при цьому не забруднюючи повітря. Спочатку кур’єри використовували китайські електронні велосипеди, але потім команда почала збирати їх самостійно.

“Тут все було досить легко. Ми всього-навсього робили чудовий байк для себе та своїх кур’єрів, а потім побачили, що зробили продукт, який не соромно показати на світовому ринку” — розповів Данило Тонкопій.

Остання модель Delfast Prime model може проїхати рекордні 380 км на одному заряді з середньою швидкістю 45 км/год або 55 км/год. Її вже випробували — співробітник фірми доїхав з Києва до Львова без жодної дозаправки.

Джерело :

ain.ua

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: