В Україні з’явилась друга Пейзажна Алея

У курортному місті Моршин, що на Львівщині, з’явилась власна Пейзажна алея. Комплекс встановили з нагоди 535-річного ювілею міста.

фото morshyn-rada.gov.ua

Автор цих скульптур – Костянтин Скритуцький, подібні за стилем фігури його авторства прикрашають Пейзажну алею у Києві.

Для нового шедевру автору знадобилося більше 163 тисяч кольорових краплинок-мозаїк, він працював над фігурами шість місяців. На створення скульптур ініціаторів проекту надихнули основні символи регіону, які було втілено у ансамблі: природна вода, карпатські ліси та їх мешканці, – повідомляють організатори.

Фото morshyn-rada.gov.ua

Останні мозаїки до фігур прилаштовували маленькі українці – дітки отримали майстер-клас з мозаїки та, заодно, довели до кінця розцяцьковування чудернацьких фігур.

Завдяки своїй природі, цілющим джерелам, а тепер і культурним цікавинкам Моршин перетворюється на яскраву точку туристиних маршрутів Західною Україною. Скульптури встановлено в головному парку Моршина. Цей скульптурний ансамбль стане частиною популярного туристичного маршруту Південним Прикарпаттям, який включає Природний парк «Сколівські Бескиди», місто Дрогобич, скелі Довбуша, Фортецю «Тустань», озеро Синевир та інші пам’ятки.

Проект втілено IDS Borjomi Ukraine за підтримки Моршинської міської влади, департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку в рамках Міжнародного року сталого туризму заради розвитку.

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: