Протягом листопада на Кіровоградщині відкрили цеха трьох олієвидобувних підприємств

На території Кіровоградщини протягом листопада було відкрито нові цеха трьох олієвидобувних підприємств. Про це під час урочистого відкриття цеху рафінації і дезодорації олії та сортувального цеху повідомив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, інформує Кавун.

“На заходах з відкриття потужностей за останній місяць я вже втретє. Кілька тижнів тому в Долинській на базі комбікормового заводу відкривали маслоекстраційний завод, який дав інвестицій на понад 100 мільйонів гривень. Близько тижня тому на Голованівщині був відкритий цех екстракції, а це сотні мільйонів інвестицій та робочі місця. Сьогодні наша торгова марка, що знаходиться в Кропивницькому, буде ще більше виробляти продукції, бо новий цех з очистки та сортування олії почне свою роботу”, – повідомив Сергій Кузьменко.

Як зазначив Сергій Кузьменко в коментарі журналісту сайту Кавун, що всі ці підприємства пов’язані із видобуванням олії, але їх відрізняють різні етапи виробництва. Після того, як ці підприємства повністю запустяться в роботу, область порахує суми податків до обласного бюджету, які вони принесуть. На початку 2018 року стане відома чітка статистика, яка покаже фінансову користь від податків для бюджету Кіровоградщини.

Джерело :

Кавун

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: