На Львівщині чистять річки

У Львівській області тривають заходи по розчищенню русел малих і середніх річок.

Для розчищення русла річки Солониця від деревини та чагарникової рослинності з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 300 тисяч гривень. Частину робіт вже виконали на ділянці довжиною 370 метрів, роботи продовжуються. Після розчищення покращаться екологічний та гідрологічний стан річки Солониця, збільшиться її пропускна здатність, зменшиться ризик підтоплення 9 га сільськогосподарських угідь та буде захищено 25 домогосподарств.

Розчищають і річку Ріпчанка – вона часто підтоплює село Солонське. За 150 тисяч гривень розчистили русло довжиною 885 м для збільшення пропускної здатності та ліквідації збійної течії водойми. У результаті робіт покращено екологічний стан заплави та русла Ріпчанки, захищено від підтоплення 48 житлових будинків і присадибних ділянок мешканців села Солонське та 5 га сільськогосподарських робіт.

У селищі міського типу Меденичі Дрогобицького району розчищають русло річки Летнянка. Для виконання робіт виділили 200 тисяч гривень, після закінчення усіх заходів буде захищено від підтоплення 93 житлових будинків, присадибних ділянок та 25 га сільськогосподарських угідь.

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: