Тривимірну картину Різдва намалювали на Тернопільщині

Відомий майстер оптичних ілюзій з Бережан Тернопільської області Олег Шупляк створив черговий шедевр. Цього разу він олійними фарбами намалював картину народження Ісуса Христа. Трудився над нею художник близько тижня.


Аби більш повніше зобразити деталі, на яких акцентував увагу автор, він навіть створив відеоролик для картини, де звичні різдвяні сюжети потроху складаються у зображення Христа.

“Картини мої накраще дивитися у виставкових залах, адже люди звикли “чіпатися” оком за деталі, а в Інтернеті виходить навпаки,” – розповідає митець. – “Подвійне зображення моїх полотен можна побачити не відразу, тому то я й створюю схожі відеолистівки”

За словами пана Олега, таким чином людське око звертає увагу саме на те, що хотів показати художник, а отже – глядачі бачать картину саме такою, як її було задумано припіднести аудиторії.

Симбіоз різних напрямків мистецтва геніальний художник з Тернопільщини завжди вмів поєнувати так, аби в результаті отримати неймовірно захоплюючі головоломки – шедевральні оптичні ілюзії, картини з подвійним змістом які щораз майстерно малює Олег Шупляк.

 

Джерело :

Місто

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: