Україні подарували “штучну шкіру” на півтора мільйона гривень

Лікар клініки з міста Бостон (США) Геннадій Фузалов передав Україні синтетичне покриття “Інтегра”, яке використовують як “штучну шкіру”. Один невеликий шматок такого матеріалу коштує від $2000 до $10 000, у Львівській лікарні з вересня зберігається матеріалу на $1 600 000. Для українців доступ до нього – безкоштовний.

“Я хочу, щоб і батьки дітей, які постраждали, і медики знали, що для пацієнтів це покриття буде надаватися без-кош-тов-но! Намагався запобігти ситуації, коли “Інтегра” потрапила б у руки тих, хто міг би використати її заради власного збагачення. Тому залишив “штучну шкіру” в Україні, щоб не передавати її екстренно з США, залучаючи шалені кошти на перевезення. Нині, за необхідності трансплантації штучного покриття, медики будуть знати, де його отримати швидко, а родичам пацієнта не доведеться за цей матеріал платити” – розповів Геннадій Фузалов.

Весь обсяг “Інтегри” будуть безкоштовно надавати в медичні заклади України для використання в режимі суворої звітності, з обов’язковою реєстрацією паспортних даних пацієнта, контактного телефону, фотографій ураженої ділянки “до” та “після” накладеного покриття.

Це біологічне синтетичне покриття має термін придатності – 2 роки. За цей час його треба використати. Можливо, якась частина “Інтегри” піде на лікування військовослужбовців, які отримали опіки під час несення служби в АТО.

У разі потреби “Інтегри”, потрібно звернутися до лікаря через Facebook або зателефонувати українським представникам ціїєї ініціативи Сергію Данилківу (068 414 1454) або Мирославі Децик (067 314 5221).

Будь ласка, допоможіть нам стати більш грамотними! Якщо побачите помилку, виділіть її та натисність Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: